Servis nákladných áut | RB TRUCK SERVICE

Kontaktujte RB TRUCK SERVICE

Servis nákladných vozidiel pre značky:

  • DAF
  • MAN
  • IVECO
  • MERCEDES
  • SCANIA
  • VOLVO
  • RENAULT
  • AVIA a iné

Pozrite si kompletný zoznam služieb

Značky nákladných áut

Preferovanou značkou opravovaných áut v našom servise je DAF, ktorej sa venuje najväčšia pozornosť a tak isto sledujeme jej rozvoj aby sme vedeli rýchlejšie reagovať na údržbu a opravy vozidiel značky DAF.

Venujeme sa aj servisu iných značiek ako napríklad MAN, IVECO, Mercedes, SCANIA, Volvo, Renault, Avia a iné, kde postupne nadobúdame ako teoretické tak aj praktické schopnosti a zručnosti pri opravách a servise vozidiel týchto značiek. Rovnako sa rozvíjame aj v skúsenostiach s opravami prípojných a dodávkových vozidiel.

Prečítajte si krátke informácie o jednotlivých značkách nákladných vozidiel:

DAF (EURO6)

DAF Trucks NV je holandská automobilová spoločnosť divízie PACCAR, ktorá v súčasnosti vyrába nákladné automobily nad 7,5 tony. Hlavnými činnosťami spoločnosti sú hlavne vývoj, výroba, marketing, predaj a servis stredne ťažkých a ťažkých nákladných automobilov. Jej sídlo a hlavná továreň je v Eindhovene. Kabíny a nápravy sú vyrábané v závode Westerlo v Belgicku. Niektoré z modelov kamiónov predávaných pod značkou DAF sú navrhnuté a vyrábané výrobcom Leyland Trucks v ich závode v Anglicku.

IVECO

Spoločnosť sa zaoberá výrobou ľahkých, stredných a ťažkých nákladných vozidiel, autobusov, autokarov, motorov, hasičských a terénnych vozidiel a vojenskej techniky. Iveco je v súčasnosti jedným z najväčších svetových výrobcov nákladných automobilov.

MAN

Značku MAN (vytvorená z názvu Maschinenfabrik Augsburg Nürnberg) majú predovšetkým nákladné a iné úžitkové vozidlá od firmy MAN Nutzfahrzeuge AG Mníchov. Táto firma dodáva tiež autobusy značky Neoplan. Pre svoje nové technológie používa označenie „Trucknology“. Dnešné vozidlá vyrábané firmou MAN používajú rôzne varianty pohonu, napr. od 4 x 2 až 8 x 8. Od roku 2005 vyrába vozidlá i vo variante „Hydrodrive“, u ktorých hydromotory poháňajú kolesá na každej osy zvlášť (hydrostatické motory v nábojoch kolies). Požiadavky šetrnosti k životnému prostrediu a úspornosti najlepšie spĺňa nový motor, ktorý spĺňa normy Euro-4. Výrobca tvrdí, že tento motor ponúka ako jeden z mála výrobcov nákladných vozidiel. Motor pracuje bez použitia Ad-Blue.

VOLVO

Volvo Group alebo je skupina podnikov, ktorých materskou spoločnosťou je švédsky podnik Aktienbolaget Volvo. Podniky skupiny vyrábajú najmä nákladné automobily, stavebné mechanizmy, riadiace systémy pre námorné a priemyselné aplikácie, letecké komponenty a poskytuje aj finančné služby.

RENAULT

Renault S.A. je francúzska automobilka, ktorá sa zaoberá výrobou automobilov, poľnohospodárskej techniky a nákladnými vozidlami. Vďaka aliancii s Nissanom je to štvrtý najväčší výrobca automobilov na svete. Vlastní rumunskú spoločnosť Automobile Dacia a kórejskú spoločnosť Renault Samsung Motors. Spoločnosť je známa mnohými revolučnými dizajnmi, bezpečnostnými technológiami a motoristickým športom.

SCANIA

Scania Aktiebolag, obyčajne označovaná ako Scania AB alebo iba Scania je popredná švédska automobilka vyrábajúca úžitkové vozidlá - predovšetkým ťažké nákladné automobily a autobusy. Takisto vyrába naftové motory pre ťažké vozidlá, lode a priemysel.

MERCEDES

Hviezda značky Mercedes zaručuje spoľahlivosť ako aj vysokú kvalitu produktu a servisu. Vďaka technickej inovácii jazdíte s ťahačom Mercedes Benz Actros úspornejšie ako kedy predtým – ideálny pre využitie v diaľkovej doprave.

Kontaktujte náš truck servis:

Zavolajte nám na 0905 795 560 alebo napíšte email na info@truckservice.sk a dohodneme si s Vami termín.
Pozrite si kde nás nájdete a kompletné kontaktné informácie.

RB TRUCK SERVICE

Sme mladá firma založená v roku 2013 s dlhoročnými skúsenosťami s opravami nákladných a prípojných vozidiel.

čítajte viac o našej firme

Prevádzka

Radovan Bekeč - TRUCK SERVICE
Strojnícka 15
08001 Prešov
Slovakia

+421 905 795 560
info@truckservice.sk
Nájsť na mape Sleduj nás na Facebooku

Aby Vám neunikla žiadna udalosť: